• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инктастична Божиќна Птица, Сина Птица, Птица Со Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Божиќна Птица, Сина Птица, Птица Со Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа слика содржи симпатична Мала Божиќна птица. Птицата е во сина боја, има црвена капа на дедо мраз и држи подарок (подарок). Одличен подарок за зима, празници, Божиќ, новогодишни љубовници и многу повеќе! Инктастична Божиќна Птица, Сина Птица, Птица Со Сегашно Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Топла Розова 3Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. сина со животни каваи мало бебе новогодишни подароци подароци зима среќен празник црвено зелено дете дете од предучилишна возраст детска облека облека.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ