• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Оф во кампусот момчиња со кратки ракави графичка маица, 2-пакет, големини 4-16

Оф во кампусот момчиња со кратки ракави графичка маица, 2-пакет, големини 4-16

 
DEN 134.08

Количина на стоки
Достапно на барање

2-пакет ладни маички? Да молам! Максимизирајте ја гардеробата на вашата малечка со графичка маица 2-пакет од надвор од кампусот. Одликувајќи се со две прекрасни графички отпечатоци, тој е сигурен дека ги сака, подготвувањето за него ќе биде ветер. 2-пакет вклучува : две графички тимови. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка маица 2-пакет за момчиња од надвор од кампусот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ