• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Седум дабови момчиња вратоврска, ленти и цврсти маици, 3-пакувања, големини 4-16

Седум дабови момчиња вратоврска, ленти и цврсти маици, 3-пакувања, големини 4-16

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Максимизирајте го неговиот стил на најкул начин со маица 3-пакет од седум дабови. Сите украсени во различни отпечатоци, тој е сигурен дека ќе најде мета што одговара на секое расположение во стилот. Вклучува 3-пакети : две печатени маици и една цврста. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Печатење со боја на вратоврска; шарени печати и цврсти. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Врзете боја, лента и цврста маица 3-пакет за момчиња од седум дабови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ