• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без брчки, поставен микрофибер длабок џеб до, кралица, мудрец зелена

Без брчки, поставен микрофибер длабок џеб до, кралица, мудрец зелена

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Уживајте во искуство со вистински луксуз и ладен удобен ноќен сон со исклучително тенок сет за дишење, кој има свиленкаста мека чувство и бујна завршница. Овој сет на листови обезбедува траен живост на боја, без оглед колку често тие се мијат и се изработени од предиво од микро влакна што ќе останат меки свилени и брчки без години со години. Мека на допир, лесна грижа Не е потребно пеглање. Elegant Comfort ® Elegant Comfort® Dimensions со големина на кралицата - рамен лист 102 "x 90", поставен лист 80 "x 60", 2 перници 20 "x 30" - одговара на душеците до 16 " - 100% задоволство од задоволството! Дебелина, мекост, мекост, мекост, мекост, мекост, мекост, мекост, мекост и топлина посилна и потрајна од памукот, со најсилното шиење за да се спречи солзи длабок џеб, целосно еластизиран вграден лист за душеци до 16 инчи дебели брчки и отпорни на ладна вода, ладна вода што се перат и брзо сушење. Здрава околина : Елегантна комфор и предиво и вентилирано ткаење го прават за разлика од памукот што може да има алергени, мувла, па дури и грешки во креветот, микрофибер ги одвраќа загадувачите и грините, спречувајќи ги да најдат дом во вашите постелнини. Затегнати, а оние со чувствителна кожа или состојби како егзема се одморат во лековита околина, наместо да бидат дополнително иритирани ноќе. Луксузот ги исполнува перформансите : Елегантен удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива кои се дури и пофини, подолги и посилни од свила. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ