• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Вграден Број На Конец И Дише Се Вклопува До 15 Длабок Џеб, Египетски Памук Екстра Долг И Наоколу Еластични Навлаки За Душеци-Кралско Сина Цврста, Двојна Големина

Вграден Број На Конец И Дише Се Вклопува До 15 Длабок Џеб, Египетски Памук Екстра Долг И Наоколу Еластични Навлаки За Душеци-Кралско

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашиот целосно еластичен вграден лист е дизајниран да го прегрне вашиот душек длабок до 15 инчи. Тоа е производот што можете дури и да го подарите на вашата блиска и драга еднаш со убава порака. Изработен со врвен, долг главен памук, овој памучен лист опремен со конец 400 нуди искуство луксузно и разгалено како престојот во хотел од светска класа. Совршени за секојдневна употреба, овие 400 листови со висок конец се највисоко ниво на погодност за секое зафатено домаќинство и тие се исто така одлична идеја за подарок.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ