• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јмнтиј Мажи Зимска Јакна Царинење Цврста Боја Плетење Со Долга Качулка Кадифен И Задебелен Моден Џемпер Со Цврста Боја Зимски Капут

Јмнтиј Мажи Зимска Јакна Царинење Цврста Боја Плетење Со Долга Качулка Кадифен И Задебелен Моден Џемпер Со Цврста Боја Зимски

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

: 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.86" 100% Полиестер. Тип На Шема : Цврст.31 "Ракав : 58см/22. Ви благодариме за разбирањето и поддршката!.72 "Должина : 78см/30. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме.05" Рамо : 47cm/18.23" Рамо : 50см/19. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41. Карактеристики : . Фит : Опуштено.Јмнтиј Мажи Зимска Јакна Царинење Цврста Боја Плетење Со Долга Качулка Кадифен И Задебелен Моден Џемпер Со Цврста Боја Зимски Капут.50 "Должина : 81cm/31.83" Рамо : 48см/18. Што добивате : 1пц Машки Капут. Големина : ХХХЛ Големина. Стил : Мода,Секојдневен.65" Рамо : 45см/17.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ