• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Смешни кучиња очила за пливање заливот и инсекти графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Смешни кучиња очила за пливање заливот и инсекти графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-големи : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметничките дела се однесуваат на : пливање, вода, на отворено, куче, животно, милениче , Кучешки, цицачи, птица, водни птици, гуска, смешна. Дизајн од Johnон Ховенстин. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ