• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо нација момчиња активни ткаени ткаени панталони со џогер, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња активни ткаени ткаени панталони со џогер, 2-пакувања, големини 4- & хаски

 
DEN 364.48

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие активни ткаени панталони со џогер од Wonder Nation се изработени во удобна ткаенина со својства за влага и прилагодлива лента за влечење на половината. Спарете ги со графичка маица или забавен поло врвот за да го завршите неговиот изглед. Сега во дво-пакет заштеда на пари! Само на. Материјал : 100% полиестер; Манжетни : 88% полиестер/12% спандекс; Pocketебна торба : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 пара џогери. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината со врзана вратоврска. Ocketsебови : 2 предни џебови и 2 џебови за заварување имаат најважни работи. Карактеристики : сеопфатни печатени или цврсти тон; Рбебни манжетни, својства за влага за влага, истегнете ткаена ткаенина. Активни ткаени ткаени панталони за џогер за момчиња од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ