• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Akoya Pearl AAA квалитетно обетка обетка во жолто злато 14KT

Akoya Pearl AAA квалитетно обетка обетка во жолто злато 14KT

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Нагласете сè, од вашиот мал црн фустан до обична кошула и фармерки предци со овие елегантни Akoya Pearl AAA, квалитетно обетка обетка во 14 кт жолто злато. Овие обетки од обетки имаат квалитет на AAA 6,0- до 6,5-милиметарска рунда во форма на бели акоја, обезбедени на 14К жолти златни постови со грб на триење. Со дизајн доволно едноставен за да се носи одново и одново, овие класични обетки од обетки сигурно ќе станат главен во вашата колекција за накит. Вклучена кутија за подароци. Akoya Pearl AAA Квалитет обетка обетка во жолто злато 14kt. Стил на накит : обетка. Стил на обетки : Студ. Тип на бисер : Акоја Перл. Големина на бисер : 6,0 - 6,5мм. Боја на бисер : бела. Квалитет на бисер : Квалитет на ААА. Тип на метал : 14КТ жолто злато. Вклучува пакување за подароци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ