• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Накса Нш-Безжичен Паметен Домашен Комплет

Накса Нш-Безжичен Паметен Домашен Комплет

 
DEN 1279.84

Количина на стоки
Достапно на барање

05" Точка Тежина : 1.Wi-Fi Паметен Домашен Комплет вклучува Wi-Fi Паметна Сијалица, Wi-Fi Паметна Камера и Wi-Fi Паметен Приклучок. Пристапете и контролирајте ги вашите паметни уреди од каде било преку апликацијата паметен животен придружник веднаш на вашиот телефон. Паметната Сијалица и Паметниот Приклучок нудат функционалност за гласовна контрола за дополнителна погодност на клиентите. Wi-Fi Smart Home Комплет содржи Wi-Fi Smart Приклучокот,Wi-Fi Smart Сијалица, и Wi-Fi Smart Camera Пристап и контрола на вашиот паметни уреди во секое време, насекаде преку Smart Живот придружник стан, на вашиот телефон е во (преземете од Google Play Продавница или App Store) Контрола на вашиот Паметен Приклучок и Паметни Сијалица, користејќи само вашиот глас со поврзување на Амазон Алекса или Google Дом на вашиот Паметен Живот сметка (Smart Camera не поддржува гласовни контрола) Wi-Fi Smart Приклучок ви овозможува да го контролирате и распоред на вклучување и исклучување на вашиот светла и апарати со леснотија Wi-Fi Smart Сијалица ви овозможува да го вклучите светлото вклучено и исклучено, промена на боја, заличи или слабо без разлика каде се наоѓате 24/7 HD снимање Smart Камерата прави реално време настани во кристално јасна видео/слика Објект Димензии : 7.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ