• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чаир на клубот Виндзор

Чаир на клубот Виндзор

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Чаир Винддор Клуб е класичен, но сепак современ, дизајниран со стил на ум. Длабокото седиште и удобното чувство додаваат на целокупната привлечност на овој стол за корпи. Дизајнот на барел да му даде на овој акцент стол посебен изглед што го воздигнува секој простор. Нозете на парчето додаваат дополнителен слој на стил на столот и ви олеснуваат чистење под него. Тапацир трајно и живописно. Совршен додаток на вашиот простор без разлика дали тоа е во вашата канцеларија, дневна соба или спална соба, ова стол е сигурно дека ќе биде омилен семејство. Користете како група за седење во просторијата во вашата дневна соба или совпаѓајте ја со забавна перница за фрлање за поп боја. Лесен акцент стол; Темно кафеава ткаенина; Лесно собрание? Едноставно зашрафете на нозете; 32 H x 30.5 W x 27.5d; 17,5in висина на седиштето; Чистете со влажна крпа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ