• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Skechers Beverlee Tiger Pose Slide Clidal Sundal

Skechers Beverlee Tiger Pose Slide Clidal Sundal

 
DEN 493.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете го жестокиот стил со вас насекаде облечени во Skechers Cali Beverlee - Slide Slide Slide Slide Slide. Везена синтетичка горна горната боја во клин -потпетична слајд -сандала со пета од клин и луксузен пена. Везена синтетичка „Дуралтер“ завршница на горниот плута од фурнир со клин, потпетиот моден слајд, шандал дизајн ленти со контрастни дизајни за везови, наизменични ленти со ласерски дизајни за сечење за уникатни Boho изглед Criss Crissing Five Fist Slide Straps за удобност и покритие зашиени со зашиени облици на врвот на Instep со еластична лента со еластични Страна на ткаенина за удобност мека ткаенина лента за обложување на скијачи луксузни пена перничиња и контурирани удобни стапала со стапало со врежана цвет и лого, природна плута фурнир клин мида 1/2 инчи мидиска висина 2 1/4 инчи, вкупна висина на висина на висина на висина на висина на висина на висина на висина на висина на висина. Womenенски Skechers Beverlee Tiger Pose Slide Slide Sandal.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ