• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
симу Црно Здолниште за Жени Половината Мека Висока Чипка Здолниште Обичен Одговара Дами Жени Тесни Истегнување Дама Здолниште За Жени Плус Големина

симу Црно Здолниште за Жени Половината Мека Висока Чипка Здолниште Обичен Одговара Дами Жени Тесни Истегнување Дама Здолниште

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

црно здолниште за жени мини кревет здолниште големина црно здолниште во собата.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката.86" : 108см/42. Изработена од Лесна Ткаенина Што Дише, Течна и Воопшто Не Е Прилепена, Мека За Тоа Е Удобно За Носење Цел Ден. Ве Молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Вас !!! црно здолниште за жени до колена црно здолниште за жени долго црно здолниште за жени миди.23"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 ПОЛОВИНАТА : 86СМ/33.Повод : Секојдневен, дневен, свечен, забава, работа, дом, излегување, ноќно излегување, состанок, одмор итн .Висина : Долг3. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68cm/26. Има многу ласкаво сечење на телото, ги покажува вашите облини со шарм.16" должина : 59см/23. Овој фустан е за секојдневен, дневен, свечен, забава, работа, дом, излегување, ноќно излегување, состанок, одмор итн.43" Должина : 57cm/22.88" должина : 61см/24. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Едноставен моден стил, тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини.Големина шема : . Изработена од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не е прилепена, мека за тоа е удобно за носење цел ден.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ