• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Начин Да Ја Прославите Ноќта На Вештерките Анимиран Скелет Дух Виси Декорација, Бела, 36

Начин Да Ја Прославите Ноќта На Вештерките Анимиран Скелет Дух Виси Декорација, Бела, 36

 
DEN 415.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Поздравете ги посетителите На Ноќта на Вештерките со овој застрашувачки Начин Да Го Прославите Анимираниот Декор За Закачување На Жетвар. Овој морничав карактер од 36 инчи има реален пластичен череп во боја на коска и реални пластични раце во боја на коска. Овој звук активиран дух ги движи рацете нагоре и надолу, додека очите му светнуваат со страшно црвена боја. Тој се смее и прави ужасни звуци На Ноќта на Вештерките. Жетварот е облечен во слоеви на потресена темна ткаенина со долга коса од рафија. Неговите раце се можни. Вклучува низа за лесно закачување. Користете во затворени простории или покриена област за да создадете сцена За Ноќта на Вештерките. Ноќта на вештерките доаѓа, па ги Собереш На Начин да Го Прослават Ноќта на Вештерките Светне Сечење Жетвар виси Декор денес! Поздравете ги посетителите На Ноќта на Вештерките со овој застрашувачки Начин Да Го Прославите Анимираниот Декор За Закачување На Жетвар. Овој морничав карактер од 36 инчи има реален пластичен череп во боја на коска и реални пластични раце во боја на коска. Овој звук активиран дух ги движи рацете нагоре и надолу, додека очите му светнуваат со страшно црвена боја. Тој се смее и прави ужасни звуци На Ноќта на Вештерките. Жетварот е облечен во слоеви на потресена темна ткаенина со долга коса од рафија. Неговите раце се можни. Вклучува низа за лесно закачување. Користете во затворени простории или покриена област за да создадете сцена За Ноќта на Вештерките. Ноќта на вештерките доаѓа, па ги Собереш На Начин да Го Прослават Ноќта на Вештерките Светне Сечење Жетвар виси Декор денес!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ