• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Калтренд Заден Сплит Назад И Цврсто Перниче Фау Кожени Капаци за Седишта за 2005 година - Тојота Корола-ТИ383-08ЛБ Светло Сива Влошка Со Црна Облога

Калтренд Заден Сплит Назад И Цврсто Перниче Фау Кожени Капаци за Седишта за 2005 година - Тојота Корола-ТИ383-08ЛБ Светло Сива

 
DEN 4193.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Калтренд Заден 40/60 Сплит Назад И Цврста Перница Капаци За Седишта Од Вештачка Кожа за 2005-2008 Година Тојота Корола - ТЈ383-08ЛБ Светло Сива Влошка со Црна Облога со 3 одделни потпирачи за глава искусете го врвниот луксуз на автомобилското седиште по прифатлива цена со ексклузивните капаци на седиштата од Вештачка Кожа На Калтренд. Трансформирајте ја внатрешноста на вашето возило од блага во раскошна со ултра меки навлаки од вештачка кожа кои не само што симулираат изглед и чувство на вистинска кожа, туку нудат супериорна ОТПОРНОСТ на УВ, триење и мувла. Без разлика дали возите автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ, цврстите, но мазни и еластични навлаки за седишта од вештачка кожа додаваат прифатлив допир на елеганција на секое возило. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ - 40/60 Сплит Назад И Цврсто Перниче со/ 3 одделни потпирачи за глава, Премиум не Можам Да Верувам дека тоа не е кожен стил капаците на седиштата се прецизно исечени и прилагодени според фабричките спецификации на возилото. УВ ЗАШТИТЕНИ-Нашите Не Можам Да Верувам Дека тоа не Е кожни навлаки за седишта за автомобили имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ