• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кафеава Гроздобер Во Народна Златна Шема Цветен Свиток Ретро Подлога За Глувци Подлога За Глувци Подлога За Глувци

Кафеава Гроздобер Во Народна Златна Шема Цветен Свиток Ретро Подлога За Глувци Подлога За Глувци Подлога За Глувци

 
DEN 761.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Гумена подлога што не се лизга и мазна површина. Лесен за чистење и издржлив. Печатени со најнапредна технологија за дигитално печатење. Гумена подлога што не се лизга и мазна површина. Лесен за чистење и издржлив. Печатени со најнапредна технологија за дигитално печатење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ