• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кошули Со долги Ракави За Жени Дозвола Плус Големина Женска Велигденска Печатена Лабава Маица Ракави Со Средна Должина Блуза Кружен Врат Обични Врвови Сива

Кошули Со долги Ракави За Жени Дозвола Плус Големина Женска Велигденска Печатена Лабава Маица Ракави Со Средна Должина Блуза

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нега на облека : Рачно перење или машинско перење во ладна вода препорачуваме, висат суво, пеглање со ниска температура доколку е потребно.Блузи со долги Ракави За Жени Облечени Секојдневни Трендовски Графички Принт Маица Летна Пуловер На Вратот На Екипажот Боја Блок Туника Маичка.Без разлика дали лежите наоколу или одите на малку облечен изглед, овие маици ќе го направат трикот!. Опис на возраста : Возрасни. Големина : XL US САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 ✈ ✈ биста : 114cm / 44.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ