• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Боксерски боксерско порибување, црвена, мулти-боја

Боксерски боксерско порибување, црвена, мулти-боја

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

АСПЦА, боксер, порибување од 20 инчи е задолжително за секој overубител на кучиња! Вие и вашето семејство ќе бидете возбудени да го обесувате ова неверојатно порибување за Дедо Мраз за да се пополни со добрите. Секој ќе биде воодушевен кога ќе го видат боксерот ASPCA како се порибува на Божиќното утро. Направено со мек кадифен материјал и везено со "woof ", ова порибување ќе изгледа одлично на мантија додека ги славите празниците. Боксерот ASPCA, порибување е подготвен да се обеси со приложена јамка. Aspca Boxer, 20 "порибување. Извезено, со" Woof "". Долга 20 инчи на дијагоналата /ли>. ASPCA Boxer.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ