• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Соимои Вискоза Шифон Ткаенина Геометриски Кошула Декор Ткаенина Печатени Двор Широк

Соимои Вискоза Шифон Ткаенина Геометриски Кошула Декор Ткаенина Печатени Двор Широк

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал : Вискоза Шифон Влакна (висок тпм предиво) Предиво Брои : 30-ти*30-ти ГСМ : 55. Нега за перење : Нега За Миење Раце : Миење Раце или миење машини Со Мало Вртење Со Нежен Детергент. ✤ Ширина : 42 инчи.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ