• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
солакол Новиот Риболов Мами Мамки Куки Се Справи Со Риболов Мамки Се Справи Со Отворено Риболов Опрема

солакол Новиот Риболов Мами Мамки Куки Се Справи Со Риболов Мамки Се Справи Со Отворено Риболов Опрема

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Новите Мамки За Риболов Мамки Куки Се Справуваат Со Риболовни Мамки Се Справуваат Со Опрема за Риболов на Отворено Карактеристики : Прекрасна алатка за риболов за љубителите на риби.Мамки слични на животот со светли бои за привлекување големи риби.Убав подарок за некој што сака да риби.Позиција : Океан Плажа Риболов.Риболовните Мамки направени од, еднократно, може да се користат повеќе пати. Брилијантно ја реплицира бојата и моделите на вистинската мамка риба, има попривлечна за рибите.Широко Таргетирање-Силно насочени од риби како што се бас, перде, муски, роуч, пастрмка и мноштво други риби за дивеч. Прекрасни Мамки за нови риболовци и искусни риболовци. Совршен за риболов во океанот, риболов во океанот, риболов на плажа во океанот, река, резервоар, езерце и поток.Должина на големина : 115мм/вклучен е 4,52 пакет : 1 парчиња х Риболовни Мамкиимајте Предвид : дозволете мала грешка во големината поради рачно мерење.Бојата може да постои малку разлика поради различни дисплеи. Прекрасна алатка за риболов за љубител на риби. Мамки слични на животот со светли бои за привлекување големи риби. Убав подарок за некој што сака да риби.Позиција : Океан Плажа Риболов. Риболовните Мамки направени од, еднократно, може да се користат повеќе пати. Брилијантно ја реплицира бојата и моделите на вистинската мамка риба, има попривлечна за рибите. Широко Таргетирање-Силно насочени од риби како што се бас, перде, муски, роуч, пастрмка и мноштво други риби за дивеч. Прекрасни Мамки за нови риболовци и искусни риболовци. Совршен за ок. Големина должина : 115мм/4.52 во.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ