• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Што е потребно маица за кратки ракави на јуниори

Што е потребно маица за кратки ракави на јуниори

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Слатко стилизиран графички мета го има она што е потребно за да го завршите вашиот секојдневен обичен изглед. Симпатична додаток на вашиот сончев ден ансамбл. Моделот е 5'10 "и носи со големина M. е опремена. Екипаж; стилизирање на пуловер. Графички на предниот дел. 60% памук/40% полиестер. Машината за перење. Увезено. Што е потребно за графичка маица за јуниори.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ