• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нема маица со кратки ракави за кратки ракави на јуниори

Нема маица со кратки ракави за кратки ракави на јуниори

 
DEN 256.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој трендовски врв служи како совршен слој за вашиот ансамбл од без граници. Кратките ракави и екипажот нудат класична силуета за маици додека телото на решетката му дава модерен, надвор од основниот изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи со големина M. Crewneck. Кратки ракави. Заврши од мрежа. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Меша од кратки ракави на јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ