• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Облечени Врвови За Жени Се Вклопуваат Гордост Виножито Знаме Блузи Туника Пуловер Краток Ракав Блуза Маица Дами Врвот Розова Л

Облечени Врвови За Жени Се Вклопуваат Гордост Виножито Знаме Блузи Туника Пуловер Краток Ракав Блуза Маица Дами Врвот Розова

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65" Рамо : 40см/15.75" Должина : 59см/23.23" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01" Рамо : 43см/16.93" Должина : 63см/24.80" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 100СМ/39.37" Рамо : 46см/18.11" Должина : 69см/27.17" Големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 42 БИСТА : 104СМ/40.94" рамо : 48см/18.90" должина : 71см/27.95" големина : 2xl сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 44 БИСТА : 110см/43.31" рамо : 51см/20.08" должина : 75см/29.53" големина : 3хл сад : 14 велика британија : 18 еу : 46 биста : 118СМ/46.46" рамо : 53см/20.87" должина : 76см/29.92" жени гордост виножито знаме врвови ТУНИКА ПУЛОВЕР КРАТОК РАКАВ БЛУЗА МАИЦА опис : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот шопинг ден 2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, Ресел ве прави да изгледате личност! 4.Овој дизајн е и удобен, не можете да погрешите со оваа неверојатна симпатична Маица! 5.Одлично За Танц, Забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Fall Пол : Женски Повод : Клуб, Партиски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Клуб, Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : Материјал Од Врвови Од 1 ПАРЧЕ : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, лесен и удобен,удобен за носење цел ден. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Најдобар Подарок : може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе. Овие врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!. Нега на облека : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ