• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Авамо дами Маица Долги Ракави Маица Глуварче Печатење Маица Дневна Облека Обичен Пуловер Лабава Екипажот Вратот Туника Блуза Црвениот

Авамо дами Маица Долги Ракави Маица Глуварче Печатење Маица Дневна Облека Обичен Пуловер Лабава Екипажот Вратот Туника Блуза

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Материјал-65% Памук 35% Полиестер.Содржина на пакетот : 1 х Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Оваа кошула е може да се носи со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневен блузи, секојдневно носат кошула. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Маица За Печатење На Глуварче Од Вратот На Екипажот, Секојдневни Широки Цветни Кошули со Цветни Ракави, Трендовски и Шик.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блузи, Тип На Маица : Печатење На Глуварче, Декор На Копчиња, Неправилна Боја На Хемокол : Црна, Зелена, Сива, Црвена, Жолта, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестернеклин : Екипаж должина на ѓердан : Должини На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Карактеристики На Плажа : 1. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ