• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Есенски Врвови Женско Разнобојно Печатење Мода Секојдневна Маица Со Долги Ракави Блуза

Женски Есенски Врвови Женско Разнобојно Печатење Мода Секојдневна Маица Со Долги Ракави Блуза

 
DEN 329.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Рамо : 46cm/46cm/18. Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Рамо : 43см/16.80 "Вратот : 48cm/18.Женско Разнобојно Печатење Модна Секојдневна Маица Со Долги Ракави Блуза1.90 " Должина : 68cm/26.41" Вратот : 47см/18.29" Должина : 69cm / 27.32" Биста : 105см/41.72" Должина : 65см/25.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење.Материјал : Полиестер, Направен од ткаенина, лесен мек и удобен. Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Рамо : 45cm/17. погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. дуксери за женски графички дизајн женски блузидолги ракави с за женскиодмерни обични панталони женски пурпурни блузи за женски фустан за женски блузи женски лабави фитдизајнерски дуксерибели дуксери за ноќта на вештерките дуксери на екипажот дуксери дуксери со качулка со качулка за жени со долги ракави женски модни дуксери и дуксерицрни дуксери за тинејџери.11" Биста : 115cm/45. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини.50 "Должина : 67см/26.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ