• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дејзи Блуза Женски Лето Длабоко V Вратот Елек Кинк Еластична Чипка До Ракави Халтер Врвот Нов Ден Врвот

Дејзи Блуза Женски Лето Длабоко V Вратот Елек Кинк Еластична Чипка До Ракави Халтер Врвот Нов Ден Врвот

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Сезона : летен пол : Женскиматеријал : Полиестерстил : Обичен Содржи : можете да добиете 1 Х табела со големина на кошули : . Големина : С Биста : 70-86см/27,56"-33,86" Должина : 34см/13,39"Големина : М Биста : 74-90см/29,13"-35,43" Должина : 34,5 см/13,58"Големина : Л Биста : 78-94см/30,71"-37,01" Должина : 35см/13,78"Големина : XL биста : 82-98см/32.28"-38.58" должина : 35.5 см/13.98" Висококвалитетна Ткаенина : Изработена од полиестер, ткаенината е супер мека и лесна, одлична За Носење за летните денови. ПРЕДЛОГ ЗА ГОЛЕМИНА : Целата Наша Облека Е Наменета За Азиска Фигура, Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Сопствена Табела Со Големини и Можете да Ја Најдете На Нашите Слики или Од Описот. Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака. СПАРЕТЕ СЕ со : Спарете Со Различни Фармерки, Здолништа и Џегинг За Изглед Кој Е Лесен за Љубов Цела Сезона. Кошули Без Ракави За Женска Модна Облека, Блузи За Тинејџерка За Четири Сезони. Исто Така, Ќе Биде Голем Подароци За Жени, Тинејџерски Девојки, Вашите Пријатели, Мајка, Жена, Сестра И Др. . ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНИ : Женските Летни Модни Резервоари Се За Секојдневно Носење, Шопинг, Запознавање, Работа, Патување, Одмор Итн., Ве Прават Шармантни и Кул. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Женски Летни Спојувачки Врвови На Резервоарот За Вратот Со Елегантно Опуштено Вклопување, Без Ракави, Стилски и . Женските Модни Кошули Со Блузи Без Ракави Се Лесни, Удобни, Дишат и пријателски за Кожата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ