• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чевли Мода Зимски Глужд Женски Чизми Кратки Дебели Снежни Зимски Чизми Женски Чизми

Чевли Мода Зимски Глужд Женски Чизми Кратки Дебели Снежни Зимски Чизми Женски Чизми

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

5" Нога Широк : 9см/3.5 ЕУ : 38 цн : 245 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" широк Стапало : 9-9,5 см/3,5-3,7" големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25СМ/9,8" Широк Стапало : 9,5 см/3,7" Чевли Мода Зимски глуждот женски чизми кратки дебели СНЕЖНИ ЗИМСКИ ЧИЗМИ ЖЕНСКИ ЧИЗМИ КАРАКТЕРИСТИКИ : чевли ВИСОКА ПЕТА : 3СМ/1. Единствен Материјал : Гума Соодветна Сезона : umn, Зима 3.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, Амортизирана влошка, мода и личностописфункција : Дише,Масажа,Лесна,Мека 2.Персонализирани и дишечки мултифункционални сандали со платформа за клин, имаме повеќе големини дизајн на Боја За вас и вашите Семејство или љубовник Или пријатели Тип на селектитем : Сандали,Единечни чевли,клинови потпетици,високи потпетици прилика : Внатрешна И Надворешна,Мода, Слободно Време5.7"Size : 37 US : 7 UK : 4.Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.Висококвалитетен материјал, удобен и мек, Го Намалува стресот на зглобовите, го зајакнува и тонизира, го подобрува држењето на телото : Мода, Мала свежа, Женска шармапримерна Сезона : Type, Зима Тип На Затворање : Еластичност Материјал : Суеденоте : различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да варира од горенаведеното .18"ПАКЕТ : 1 пар Женски Чевли(не вклучувајќи кутија за чевли) функција : дише,масажа,лесна, мека 2.Висококвалитетен материјал, удобен и мек, Го Намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонизира, го подобрува држењето На телото Тип На Ставка : Сандали, Единечни чевли,клинови потпетици,високи потпетици Пол : Жени,Тип На Затворање На Девојчиња : Еластичен Стил : Мода,мал свеж, Женски шарм 4.Погоден, Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, боја цврст и стилски.Чевли Пета Висока : 3см/1.Погоден, Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, боја цврст и стилски.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 EU : 36 CN : Должина 235 стапки : 23,5 см/9,3"Широк Стапало : 8,5-9 см/3,4-3,5"Големина : 38УС : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5ЕУ : 37СН : 240фут Должина : 24см/9,5"Широк Стапало : 9см/3,5"Големина : 39УС : 8УК : 5,5 ЕУ : 38СН : 245фол Должина : 24,5 см/9,7"широк стапало : 9-9, 5 см/3,5-3,7"големина : 40ус : 8,5 велика британија : 6еу : 39СН : 250ФУТ ДОЛЖИНА : 25СМ/9,8"широк стапало : 9,5 см/3,7" чевли модни зимски чизми до глужд Женски Чизми Кратки СНЕЖНИ ЗИМСКИ ЧИЗМИ СО ДЕБЕЛ ЃОН ЖЕНСКИ ЧИЗМИ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ