• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на кадиуниор за празник на јуниори на јуниори

Без граници на кадиуниор за празник на јуниори на јуниори

 
DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Печатење инспириран од празник создава симпатичен и пријатна изглед на Божиќната худи без граници. Плишани и толку многу меки, овој пуловер го прави подготвувањето за празниците предвреме - само лизгајте го со појавите на хеланки (продадени одделно) и веднаш сте празнични. Исклучиво на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : заоблен полите; печатење на сите; кадифен чувство. Плишани празнични пуловер качулка за јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ