• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Panенски панталони за пот, повеќекратни обрасци

Panенски панталони за пот, повеќекратни обрасци

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Pantsенските панталони за пот се изработени од трајни, удобни материјали за да можете да се чувствувате најдобро. Pantsенски панталони за пот, повеќекратни обрасци : CVC Fleece Taber. Издржлива еластична лента за половината со кабел за цртање. Џебови од страничен цвест. Контраст Внатрешна лента за половината во мрежата на вафли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ