• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски фустан од женски пол

Женски фустан од женски пол

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Класичниот поло фустан добива разиграна контрастна плоча во боја и трими за нешто дополнително. 95% памук 5% спандекс. 95% памук 5% спандекс. 95% памук 5% спандекс. 95% памук 5% спандекс. 95% памук 5% спандекс. 95% памук 5% спандекс. 95% памук 5% спандекс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ