• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Левмја Маици Со Долги Ракави За Мажи И Дуксер За Дуксер Со Голема Машка Дозвола Широк Памучен Ленен Џеб Цврсти Ретро Маици Врвови Блуза

Левмја Маици Со Долги Ракави За Мажи И Дуксер За Дуксер Со Голема Машка Дозвола Широк Памучен Ленен Џеб Цврсти Ретро Маици Врвови

 
DEN 558.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Машки Широки Памучни Ленени Џеб Цврсти Ретро Маици Со Долги Ракави Блуза Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјална Ткаенина/Моден дизајнсе направени од материјали, издржливи за вашето секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Сите сезонски пол : Менстајл : Дневен/Секојдневен Материјал : Памук,Ленен Тип На Шема : должина На Цврсти Ракави : Должина На Облека Со Долги Ракави : Редовна Декорација : Ништо што добивате : 1 Х Машки Врвови Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет Features Карактеристики : Големи класичните машки кошули со долги ракави Е Совршен подарок за семејството, љубовниците И Пријателите, Персоналот, Денот На Таткото, Денот На Вљубените, Божиќ, Нова Година. ✿ Задоволна Услуга : Машките кошули се со Азиска големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини за да нарачате големи димензии. Ако сте незадоволни од купувањето од која било причина, само кажете ни и ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме најзадоволително решение.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ