• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности платно го отпечати „Сиетл пејзаж“ во градовите на САД - сина, кафеава

Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности платно го отпечати „Сиетл пејзаж“ во градовите на САД - сина, кафеава

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Пејзаж во Сиетл, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на град и град со тема на градовите во Соединетите држави за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ