• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност зошто платно уметност од Филип Саинте-лади бел мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност зошто платно уметност од Филип Саинте-лади бел мат, дрвена рамка

 
DEN 704.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „зошто“ платно уметност од Филип Саинте-ладил бел мат, дрвена рамка : Уметник : Филип Саинте-ладил. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ