• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „Пацифик орхидеја II“ платно уметност од Johnон Батлер

Трговска марка ликовна уметност „Пацифик орхидеја II“ платно уметност од Johnон Батлер

 
DEN 1530.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.Уметник : Butон Butlersubject : Floral Style : Modern & Modern and Moderniver Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има виолетова цвет што ја исполнува рамката. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ