• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јагода крофна Со Залак Дете Ноќта На Вештерките Костим, Една Големина

Јагода крофна Со Залак Дете Ноќта На Вештерките Костим, Една Големина

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашето дете може да скокне во овој костим за крофни за слатка Ноќта на Вештерките! Во овој костим за крофни од јагоди, нема опасност да се чувствувате празни внатре; сите ќе се борат за вас како последниот во кутијата! Костимот за крофни на ова дете вклучува туника од поли-пена на која е прикажана застаклена крофна од јагоди покриена со повеќебојни прскалки со залак што недостасува. Одговара на деца големини 7-10. Јагода крофна Со Залак Дете Ноќта На Вештерките Костим, Една Големина, (7-10).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ