• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо на нација девојки без ракави трапез фустан, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки без ракави трапез фустан, големини 4- & плус

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Каде и да оди во Трапез фустан на „Вондер нација“, Sunshine сигурно ќе го следи! Овој лесен, без ракав фустан има трапез силуета со разиграна, проточна драпера. Изработено е од мека и строга плетена ткаенина за да ја задржи пријатно од време на игра на забава. Доволно разноврсна за да се облече во секоја пригода оваа сезона, овој сончев ден фустан е сигурен дека ќе биде омилен гардероба. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : трапез силуета; плетенско здолниште; печатење на сите. Трапез фустан за девојки се прашуваат нација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ