• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови Маица Врвот

Женски Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови Маица Врвот

 
DEN 367.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезони : Четири Сезони Материјал : памучен коноп : Женски Повод : Секојдневен, Секојдневен Стил : Слободно Време Должина На ракавот : Кратко Вклопување На Ракавот : дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S102cm/40., тоа е најдобриот избор за подароци4.74"XXXXL138cm/54.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ