• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Менс 4. оз. Мек Стил Пакет Маици Со Долги Ракави

Менс 4. оз. Мек Стил Пакет Маици Со Долги Ракави

 
DEN 1495.68

Количина на стоки
Достапно на барање

100% претходно испукан памук; беспрекорна двојна игла зашиена јака; залепен врат и раменици; двојни игли зашиени ракави и долниот раб; Спортското Сиво е 90% памук, 10% полиестер; 3/4 јака; обложен ракав; Гилдан Менс 4,5 мл. Мек Стил Маица Со Долги Ракави 2 Пакет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ