• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Младите Хедер Греј Чикаго Белата Па Повторете Логото Маица

Младите Хедер Греј Чикаго Белата Па Повторете Логото Маица

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Подгответе го вашиот млад обожавател На Чикаго Вајт Сокс со оваа впечатлива Маица. Се одликува со логото на тимот преку повторувачки знак. Дајте му на вашето дете задолжително парче опрема Од Чикаго Вајт Сокс со оваа елегантна кошула. Чикаго Вајт Сокс Бојс 4-18 Сс Маичка 9К3БХМБТБ Л10/12.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ