• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лак Кабина Филтер За Воздух

Лак Кабина Филтер За Воздух

 
DEN 205.92

Количина на стоки
Достапно на барање

Филтерот ЗА воздух ВО кабината МАЛЕ изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме филтер за воздух во кабината за речиси секој автомобил на патот денес. Машките филтри за воздух во кабината се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. МАЛЕ ЛАК 246 Кабина Филтер За Воздух.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ