• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Folkart Drizzle Pop-up Splash Guard, издржлива алатка за проекти за уметност и занаетчиска боја на флуид

Folkart Drizzle Pop-up Splash Guard, издржлива алатка за проекти за уметност и занаетчиска боја на флуид

 
DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ограничете го хаос и сликајте го распрскувачот со Phop-Up Pop-U-Up Splash Splash. Овој издржлив и еднократно стражар за прскање создава разноврсна работна станица која е лесна за чистење и набори за складирање. Внатрешноста може да одговара на платно од 20 x 20 и е совршено за користење на различни производи и алатки за drizzle. Спин, замав, истурете и многу повеќе со Phollarart Drizzle Pop-Up Splash Guard! Истражете ги нашите алатки за drizzle-pop-up splash splash на Folkart може да стане еднократна работна станица која е лесна за чистење и набори за складирање . Забавна апликација-Ограничете го мешавината и бојата на распрскувачот со овој разноврсен чувар на прскање. Ниту две истура не се слични!. Издржлив материјал - овој стражар за прскање е издржлив и еднократно - совршен за повеќе проекти за флуидни уметности и занаети!. Едноставно чистење - чисто додека е влажно со сапун и вода . изрази се - доживејте слобода на изразување преку флуидна уметност! Сè што оди со алатки за преливање на Folkart и премија претходно мешана течност што истура акрилна боја!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ