• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бернштајнс светлина фантастична пармезан лук ранч облекување fl оз пластично шише

Бернштајнс светлина фантастична пармезан лук ранч облекување fl оз пластично шише

 
DEN 63.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Од 1906 година, бескомпромисната посветеност на Бернштајн за квалитет значи повеќе од најдобрите состојки во секое шише. На салати, субвенции, засилен зеленчук или како маринада, Бернштајн додаде вкус на стари рецепти и им дава на новите личен допир. Бернштајн : Каде другите обезмастени, ние се распрснуваме! Облечување и маринада, пармезан лук ранч. Спакувано со рендано пармезанско сирење. Само 2,5 грама маснотии. 60% помалку калории и 80% помалку маснотии од редовното облекување. (Редовно облекување 140 калории, 14 грама маснотии по порција. Ова облекување 50 калории, 2,5 грама маснотии по порција.) Од 1906 година, бенштајн некомпромисна посветеност на квалитетни средства повеќе од најдобрите состојки во секое шише. На салати, субвенции, засилен зеленчук или како маринада, Бернштајн додава вкус на старите рецепти и им дава на новите личен допир. Бернштајн : Каде другите обезмастени, ние се распрснуваме!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ