• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Силните девојки на девојчињата на Garanimals Toddler ја преземаат маицата со долг ракав со светла пом

Силните девојки на девојчињата на Garanimals Toddler ја преземаат маицата со долг ракав со светла пом

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Удобноста доаѓа прво во оваа симпатична маица со долг ракав од Гарнаималс. Шарениот контраст на контраст го истакнува нејзиниот ансамбл и парови совршено со нејзините омилени хеланки на Гаранималс. Исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави. Контраст за печатење. Разгален полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Долга ракав за девојчиња за деца од Гаранималс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ