• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сет на облека за девојчиња Garanimals Toddler Toddler Reece Sweatshirt & Sweatpants, 4-парчиња

Сет на облека за девојчиња Garanimals Toddler Toddler Reece Sweatshirt & Sweatpants, 4-парчиња

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Beе биде подготвена за есенски денови и ладни летни ноќи со оваа пријатна облека од четири парчиња руно поставена од 365 деца од Гарнималс. Одликувајќи се со 2 симпатични џемпери за графички печати и 2 удобни, основни џемпери. Измешајте и одговарајте заедно или со кој било од нејзините омилени стилови на Garanimals за да создадете бесконечни избори за облека! Исклучиво на и. Сетот за облека со 4 парчиња вклучува : две џемпери и два пара џемпери. Џемпери : ребрести екипаж; ребрести манжетни и половината; Графички принт. Џемпери : еластична половината; Затегнати глуждови за оптимална удобност. Џемпери : 60% памук/40% полиестерско руно; Појдовите : 80% памук/20% полиестерско руно. Увезени. Облека за џемпери со 4 парчиња сет за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ