• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лео Лав Спорт HP P255 65R 110H

Лео Лав Спорт HP P255 65R 110H

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

The Lion Sport 4x4 HP од Лео е сезона за патнички гуми дизајнирани да се справат со секоја состојба на патот. Одликувајќи се со четири директни, широки жлебови кои ја канализираат водата подалеку од областа на контакт за да го намалат ризикот од хидропланирање, гумата испорачува одличен влажен зафат и безбедност. Централното ребра помага во промовирање на сигурно ракување и стабилност, додека симетричната шема на шара е оптимизирана за да се намали вревата на патот и да се обезбеди тивко, удобно возење. Изграден силен и издржлив, Lion Sport 4x4 HP испорачува удобност и доверба на возачот во текот на целиот живот на гумата. Стока.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ