• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инктастична Баба Ми И Дедо Ме Сакаат Со Срца Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастична Баба Ми И Дедо Ме Сакаат Со Срца Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Нема ништо подобро од безусловната љубов кон семејството. Баба ми И Дедо Ми Ме Сакаат Со Срца Ползавец За Новороденчиња, совршен подарок од баби и дедовци на нивното внуче. Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен подарок за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Идеален подарок за секој нов родител кој ќе сака по еден во секоја боја. Детски Ползавец. Инктастична Баба Ми И Дедо Ме Сакаат Со Срца Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Бело И хедер со Уши 6 Месеци. Ако го сакате вашето внуче со сето свое срце, покажете му со оваа шарена баба Ми и Дедо ми го Сакаат дизајнот. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. семејство симпатична едно парче новороденче ползавец.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ