• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Terra & Sky Womensенски плус големина чипка детали Долман ракав Супер мек врв

Terra & Sky Womensенски плус големина чипка детали Долман ракав Супер мек врв

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Terra & Sky нуди целосна линија на координативна облека направена само за плус големини што ќе го надополнат и ќе го воздигнат вашиот личен стил. Деколте на екипажот. Ракави на должина на лактот Долман. Повлечен стил. Чипка јарем. Опуштено вклопување. Долг полите. Меѓулоскана ткаенина. Плет : 95% полиестер, 5% спандекс. Чипка : 47% најлон, 32% памук, 21% рајон. Машинско миење ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Кина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ