• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Се прашувам нација Тими се лизга на обична патика

Се прашувам нација Тими се лизга на обична патика

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Loveе го обожавате ова лесно/лесни момчиња кои се случајни. Чудата на нација Тими случајна лизгање на патики е одлично за секоја пригода, од семејни функции до игралиште, ова разноврсно лизгање на случајно наскоро ќе биде за него. Одликувајќи се со горниот дел од платното на платно и надворешната страна на TPR што е одлично за игра на која било површина. Лесно / лесен отпорен на отпорни на отпорност на надворешни работи на материјали за да се спари со најразлични облеки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ