• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Направете го тоа со страст или воопшто не: тетратка со инспиративен и мотивациски цитат на пастел мермерна обвивка. Колеџот владееше списание за белешки, дневник, п

Направете го тоа со страст или воопшто не: тетратка со инспиративен и мотивациски цитат на пастел мермерна обвивка. Колеџот

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Стилска, тетратка изработена од уметници со пастелна мермерна уметност отпечатена на висококвалитетен мек-лик. Списанието обезбедува многу простор за пишување и е лесно да се носи насекаде во торба или ранец. Може да се користи за училишни белешки, канцелариско работење, лично списание и други потреби за пишување. Големина : 7 x 10 инчи (17,8 х 25,4 см) Број на страници : 120 страници (60 чаршафи) Тип на хартија : Колеџ владеел (наредени) Тип на хартија : Метеж, мат посета на скапоцени белешки Автор страница за десетици други прекрасни планери, списанија и дизајни за тетратки. Направете го тоа со страст или воопшто не : тетратка со инспиративен и мотивациски цитат на пастел мермерна обвивка (розова, сина, виолетова). Колеџот владееше (наредени) весник за белешки, дневник, пишување, новинарство (П.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ