• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ограничена премногу памучна јакна со памук со закрпи

Ограничена премногу памучна јакна со памук со закрпи

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ограничена премногу јакна од памучна двојка со девојки со закрпи. Оваа јакна „Девојка екипа “ е сè што треба вашата девојка да изгледа супер симпатична во пролетно време. Карактеристики и комунални и странични џебови, закрпи и ладна постава за печатено дрес. Совршен за удобност и издржлив за временските услови. Добијте го денес! Комунални џебови. Закрпи и вез. Висока јака. Печатена постава за Jerseyерси.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ